logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Królestwo Spokoju - Jack Ketchum
Królestwo Spokoju
by: (author)
4.00 10
Jack Ketchum mrozi krew w żyłach! Zamienia w kłębek nerwów! Przyśpiesza puls! Chwyta czytelnika za gardło od pierwszego zdania i nie puszcza, dopóki ten nie dotrze do przytłaczającego zakończenia. Wyborny - pierwszy na polskim rynku - zbiór opowiadań mistrza horroru, Jacka Ketchuma, nagrodzony... show more
Jack Ketchum mrozi krew w żyłach! Zamienia w kłębek nerwów! Przyśpiesza puls! Chwyta czytelnika za gardło od pierwszego zdania i nie puszcza, dopóki ten nie dotrze do przytłaczającego zakończenia.
Wyborny - pierwszy na polskim rynku - zbiór opowiadań mistrza horroru, Jacka Ketchuma, nagrodzony Bramem Stokerem i przez wielu uważany za jedno z ważniejszych dzieł autora. Tom zawiera ponad trzydzieści porywających opowiadań. Niezależnie od tego, czy jesteście już zaznajomieni z suspensem, stanowiącym znak rozpoznawczy Ketchuma, czy też doświadczycie go po raz pierwszy, oto książka, której żaden miłośnik horroru nie może przegapić!
Ketchum jest jednym z najlepszych i najbardziej konsekwentnych pisarzy współczesnej literatury grozy w Ameryce. - Bentley Little
Nigdy nie wiesz co dostaniesz, kiedy wybierzesz opowieść Ketchuma" ale możesz być pewien, że zawsze będziesz zaskoczony i przerażony. - "Publishers Weekly"
Nie pomylisz się, sięgając po dzieła Jacka Ketchuma. - "Cemetery Dance"
Główny głos we współczesnej literaturze suspensu. - Ed Gorman
show less
Format: paperback
ISBN: 9788376741413 (8376741411)
Publisher: Replika
Pages no: 421
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
There Might Be Cupcakes and Books
There Might Be Cupcakes and Books rated it
5.0 Amazing imagery from Jack Ketchum
He can phrase something so skillfully that I have to stop and laugh, or reread, or shiver. 1. Cowboys around a fire, pondering an unpleasant reality, from the story Luck: They passed the bottle and moments passed silent and sullen as kicked dogs... 2. This is my long dark night of the soul?...
wbebout
wbebout rated it
3.0 Peaceable Kingdom
While this is a decent collection of stories, it is not stellar. I truly do not understand all the fives nor do I get the Bram Stoker. The stories all start out with such promise but then end with a WTF ending. I generally enjoy a little more clarity in my literature.
MizNikki
MizNikki rated it
2.0 Peaceable Kingdom
It was hit, hit, miss, miss, and miss again for me. The 1st story had me thinking "WTF!", that was cold, some others were good, but need to be longer. More often than naught, I wanted to skim (which I did).
Books by Jack Ketchum
On shelves
Share this Book
Need help?