logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Toystories - Krzysztof T. Dąbrowski, Jan Maszczyszyn, Grzegorz Gajek, Michał Stonawski, Marcin Rusnak, Kornel Mikołajczyk, Sylwia Błach, Marcin Rojek, Marek Zychla, Juliusz Wojciechowicz, Kacper Kotulak, Adam Froń, Jędrzej Feranos Bargłowski, Marta Krajewska, Bartłomiej Żarnowski, S
Toystories
Antologia "Toystories" to kompilacja intrygujących opowiadań zarówno pisarzy ze sporym dorobkiem literackim, jak i debiutantów, a utwory w niej zawarte ujmują świeżością pomysłów, wprawnym warsztatem oraz zaskakującymi twistami fabuły. Ten zbiór dowodzi, że bez względu na wiek można się świetnie... show more
Antologia "Toystories" to kompilacja intrygujących opowiadań zarówno pisarzy ze sporym dorobkiem literackim, jak i debiutantów, a utwory w niej zawarte ujmują świeżością pomysłów, wprawnym warsztatem oraz zaskakującymi twistami fabuły. Ten zbiór dowodzi, że bez względu na wiek można się świetnie bawić czytając o zabawkach. Również o tych, których nie chcielibyśmy spotkać w dziecięcych pokojach.
Stefan Darda

Każde z nas kiedyś bawiło się zabawkami... A co by się stało, gdyby zabawki postanowiły pobawić się nami, ludźmi? Czy wówczas także uważalibyśmy to za zabawne? Czy byłby to powód do radości? Wątpię. Takim powodem jest natomiast "Toystories" - zbiór świetnych opowiadań, które pobudzają wyobraźnię i pozostają w pamięci na długo po zakończeniu lektury.
Kazimierz Kyrcz Jr

"Toystories" to dorosła projekcja dziecięcych wyobrażeń. Magia i wrażliwość, kontra fobie, obsesje i makabra. Doświadcz ich na własnej skórze.
Ex Fabuła  

źródło opisu: Wydawnictwo Morpho, 2014
źródło okładki: Wydawnictwo Morpho, 2014
show less
Format: papier
ISBN: 9788362352180
Publisher: Morpho
Pages no: 270
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Grzegorz Gajek
Books by Krzysztof T. Dąbrowski
Books by Jan Maszczyszyn
Books by Michał Stonawski
Books by Marcin Rusnak
Books by Kornel Mikołajczyk
Books by Sylwia Błach
Books by Marcin Rojek
Books by Juliusz Wojciechowicz
Books by Marek Zychla
Books by Kacper Kotulak
Books by Adam Froń
Books by Jędrzej Feranos Bargłowski
Books by Marta Krajewska
Books by Bartłomiej Żarnowski
Books by Sylwia Finklińska
On shelves
Share this Book
Need help?