logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wnętrza gwiazd. Domy gwiazd. Piękne wnętrza sławnych ludzi - Aleksandra Szarłat, Alina Mrowińska
Wnętrza gwiazd. Domy gwiazd. Piękne wnętrza sławnych ludzi
by: (author) (author)
3.50 10
"Mój dom jest moją twierdzą" mawiają Brytyjczycy. I wielu z nas się z nimi zgadza. Do domu przeważnie zapraszamy najbliższych znajomych, przyjaciół i rodzinę. Dzięki książce Domy gwiazd, każdy z nas ma szansę zajrzeć do mieszkań sławnych ludzi. Autorki książki - Aleksandra Szarłat i Alina... show more
"Mój dom jest moją twierdzą" mawiają Brytyjczycy. I wielu z nas się z nimi zgadza. Do domu przeważnie zapraszamy najbliższych znajomych, przyjaciół i rodzinę.
Dzięki książce Domy gwiazd, każdy z nas ma szansę zajrzeć do mieszkań sławnych ludzi. Autorki książki - Aleksandra Szarłat i Alina Mrowińska odwiedziły m.in Irenę Eris, Monikę Jaruzelską, Marię Nurowską, Karolinę Wajdę.
Katarzyna i Cezary Żakowie opowiedzieli o domowych zapachach, Katarzyna Frank-Niemczycka o oliwkowej kanapie, a Ewa Błaszczyk o modrzewiach.
To nie tylko rozmowy o wnętrzach - to rozmowy o życiu, rodzinie i miłości.


Bardzo lubię jak coś jest ludzkie, ciepłe. Podłoga może być przetarta, ściana trochę krzywa, a w meblach musi być dusza.

Ewa Błaszczyk

Kiedyś byłem u kogoś w domu, gdzie w gigantycznej kuchni w ogóle nie było stołu. Poraziło mnie to. Nawet zapytałem jak jedzą? Usłyszałem, że nie potrzebują stołu, bo jedzą przy wielkim kuchennym blacie. Na stojąco, bardzo szybko. Nie wyobrażam sobie tego. Kiedy rozłożymy nasz stół może przy nim usiąść dwadzieścia osób.

Cezary Żak
show less
Format: papier
ISBN: 9788362343577
Publisher: G+J
Pages no: 240
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Aleksandra Szarłat
Books by Alina Mrowińska
On shelves
Share this Book
Need help?