logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Nussi i coś więcej - Marek Bieńczyk, Adam Wójcicki
Nussi i coś więcej
by: (author) (illustrator)
4.00 10
A to niespodzianka! Oto znany pisarz, historyk literatury i tłumacz ? Marek Bieńczyk ? napisał książkę dla dzieci. Ta pełna humoru opowieść o króliku, który do życia w Lesie wnosi ducha Miasta, a wraz z nim powiew nowoczesności i nowe trendy, to z jednej strony dobra rozrywka, z drugiej strony ?... show more
A to niespodzianka! Oto znany pisarz, historyk literatury i tłumacz ? Marek Bieńczyk ? napisał książkę dla dzieci. Ta pełna humoru opowieść o króliku, który do życia w Lesie wnosi ducha Miasta, a wraz z nim powiew nowoczesności i nowe trendy, to z jednej strony dobra rozrywka, z drugiej strony ? punkt wyjścia do stawiania pytań o sensowność ulegania modom i pogoni za tym, co nowe i atrakcyjne, o tożsamość, o tolerancję i, wreszcie, o prawdziwą przyjaźń. Rzecz do lektury ?na raz?, ale za to wiele razy.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788361488057
Publisher: Format
Pages no: 40
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
4.0 Nussi i coś więcej
Tekst i w ogóle pomysł jak dla mnie doskonałe. Do poczytania i przemyślenia. Ilustracje niestety nie przekonują mnie zupełnie. I moim zdaniem nie pasują wcale to tekstu. Do treści tak, ale do sposobu opowiadania i do adresata zupełne nie.
Books by Marek Bieńczyk
Books by Adam Wójcicki
On shelves
Share this Book
Need help?